اسپری سیلیکون داشبورد تیک آف

توضیحات محصول

اسپری سیلیکون داشبورد تیک آف

این محصول با طراحی ویژه در فرمولاسیون خود و قدرت پاک کنندگی بالا، لکه های سطحی را از روی داشبورد، سطوح ونیلی ، لاستیکی و چرم مصنوعی موجود در اتومبیل شما پاک می کند و براقیت خاصی را در سطح داشبورد ایجاد کرده و با خاصیت آنتی استاتیک مانع از جذب هرگونه پرز و ذرات معلق گرد و غبار می شود و به دلیل دارا بودن ترکیبات anti UV در فرمول خود مانع از ترک خوردگی در اثر تابش نور مستقیم آفتاب شده و از سطح داشبورد در مقابل نور خورشید محافظت کرده ، مقاومت و طول عمر آن را بالا می برد.همچنین با داشتن رایحه های دل انگیز و متنوع فضای داخل خودرو را خوشبو می کند.

روش مصرف: ابتدا سطح داشبورد را با پارچه ای نم دار پاک نمایید، محصول را به خوبی تکان داده و از فاصله ی ۵ تا ۱۰ سانتی متری بر روی سطح اسپری نمایید و با یک قطعه اسفنج یا ابر تمیز سطح اسپری شده را پاک کنید و جلا بخشید.

توصیه: بهتر است به گونه ای استفاده شود که از پاشیده شدن محصول بر روی شیشه خودرو جلوگیری شود و یا ابتدا بر روی اسفنج و یا ابر اسپری شده و با اسفنج یا ابر آغشته شده سطح داشبورد پاک شده و جلا داده شود.

موارد احتیاط: دور از دسترس کودکان و تابش نور مستقیم هروشید و در دمای کمتر از ۴۵ درجه سانتی گراد نگهداری شود. بهتر است هنگام مصرف از دستکش استفاده شود و از تماس با چشم خودداری گردد.

رایحه ها: مجیک – وانیل – گاردن – اوشن – فلورا – دریم

حجم

300 میلی لیتر

تعداد در کارتن

24 عدد

دسته بندی

مراقبتی-خودرو

به اشتراک بگذارید