لوسیون محافظ و براق کننده داشبورد تیک آف

توضیحات محصول

لوسیون محافظ و براق کننده داشبورد تیک آف

این محصول با طراحی ویژه در فرمولاسین خود و قدرت پاک کنندگی بالا، لکه های سطحی را از روی داشبورد، سطوح لاستیکی و چرم مصنوعی موجود در اتومبیل شما را پاک نموده و براقیت و نرمی خاصی را در سطح داشبورد ایجاد کرده و با خاصیت Anti Static خود مانع از جذب هرگونه پرز و ذرات معلق و گرد و غبار می شود. به دلیل دارا بودن ترکیبات Anti UV در فرمول خود مانع از ترک خوردگی در اثر تابش نور مستقیم آفتاب شده و از سطح داشبورد در مقابل نور خورشید محافظت کرده و مقاومت و طول عمر آن را بالا می برد. همچنین به لحاظ داشتن رایحه ای دل انگیز، فضای داخل اتومبیل را با طراوت می نماید.

روش مصرف: ابتدا سطح داشبورد را با پارچه ای نم دار پاک نمایید، محصول را به خوبی تکان داده و از فاصله ی ۵ تا ۱۰ سانتی متری بر روی سطح اسپری نمایید. پس از حداکثر یک دقیقه با یک قطعه اسفنج یا ابر تمیز سطح اسپری شده را پاک کنید و جلا بخشید.

توصیه: بهتر است به گونه ای استفاده شود که از پاشیده شدن محصول بر روی شیشه خودرو جلوگیری شود و یا ابتدا بر روی اسفنج و یا ابر اسپری شده و با اسفنج یا ابر آغشته شده سطح داشبورد پاک شده و جلا داده شود.

موارد احتیاط: دور از دسترس کودکان و تابش نور مستقیم هروشید و در دمای کمتر از ۴۵ درجه سانتی گراد نگهداری شود. بهتر است هنگام مصرف از دستکش استفاده شود و از تماس با چشم خودداری گردد.

حجم

500 میلی لیتر

تعداد در کارتن

12 عدد

دسته بندی

مراقبتی-خودرو

به اشتراک بگذارید