شرکت بیتارز

تولید محصول با کیفیت ایرانی

منتشر شده توسط

در تاریخ بهمن ۱۷, ۱۳۹۷

شرکت بیتارزآریا با سابقه درخشان خود در تولید محصولات شوینده، بهداشتی، خودرویی و آرایشی توانسته است تا در تمامی زمینه ها محصولات با کیفیت و شکیلی را به بازار ارائه کند.
اسپری خوشبو کننده هوا که در کارخانه بیتارزآریا تولید می شود جز محصولات برتر و پرفروش این شرکت محسوب می شود. با تلاش شبانه روزی مدیران و کارمندان این مجموعه، مواد اولیه برای این محصول از بهترین و با کیفیت ترین نوع در بازار داخل و خارج از کشور استفاده می شوند. از جمله این مواد اولیه می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • کپ یا در اسپری : کپ اسپری استفاده شده در محصولات شرکت بیتارزآریا از مقاوم ترین مواد اولیه ساخته شده و مقاومت کپ در نوع خود بی نظیر است.
  • والو اسپری : والو های استفاده شده در محصولات شرکت از نوع والو مترینگ فلزی مجیسی می باشند که بهترین نوع والو اسپری وارداتی می باشد.
  • قوطی اسپری : قوطی های اسپری های شرکت نزد بهترین قوطی سازان ایران ساخته می شوند و از لحاظ مقاومت و کیفیت در نوع خود بی نظیرند.
  • اسانس : اسانس های موجود در اسپری های خوشبو کننده تولید شرکت بیتارزآریا، از شرکت معتبر اروپایی (گلچیچک) در ۱۴ رایحه ادکلنی خریداری می شوند که در نوع خود از لحاظ شباهت بو به ادکلن اصلی و ماندگاری بی نظیرند.

ما در شرکت همواره به فکر ارتقا کیفیتی محصولات هستیم و هیچ گاه کیفیت را فدای قیمت نمی کنیم.

به وبلاگ های شرکت هم سر بزنید:

بلاگفا

میهن بلاگ

تیک آف

 


درباره نویسنده


افزودن دیدگاه